Listopad 2008

Jak dát facku

30. listopadu 2008 v 23:59 | aoulinka |  extra

Jak dát facku

Tohle je zkopírovaný článek o tom, jak má dát učitel správně facku. Líbí se mi na něm například některé obraty, třeba "bafnout ho za flígr" a "pak vedeme pohyb po přibližně kruhové trajektorii".Zdroj: aoulinka.blog.cz - ten už nemůžu nikde najít, napsala bych pochvalný komentář.
Pomůcky:
1 pádná pravice(levák může užít i ruku levou)
1 biceps(nejlépe vytrénovaný)
1 otravný žák
0 svědků
20mg adrenalinu v krvi
notná dávka přesnosti
5l odvahy
Nejprve je třeba připravit vhodné podmínky: Odchytíme zpravidla hodně drzého a poněkud drobnějšího žáka, nejlepší jest bafnout ho za flígr, a dopravíme jej do prostředí beze svědků a případných kibiců (vhodná je prázdná chodba, v případě přestávkových deliktů vřele doporučujeme kabinet). Pak rychle překontrolujeme hladinu adrenalinu v naší krvi (nedostačuje-li aktuální stav, vzpomeneme na některé další žákovy delikty, nízký plat, školní jídelnu, bohatě poslouží i prošlých 40 let totality). Proměříme i hladinu vlastní odvahy (její zvýšení tzv. vitamíny s OH chvostíkem je v pracovní době nepřípustné!). Je-li vše OK, započneme vlastní akci. Žáka uchopíme levou rukou za klopy a nataženou pravou rukou pootočíme kolem její svislé pohybové osy o cca 30 - 45 stupňů tak, aby dlaň směřovala k tváři dítěte (tomuto ději se říká nápřah). Pak vedeme pohyb dlaní po přibližně kruhové trajektorii tak, aby kdesi na konci oblouku byla žákova tvář. Míření lze během máchnutí rukou ještě nepatrně vylepšit. Kontrolou budiž pro nás mohutné PLESK. Ozve-li se k tomuto char.zvuku ještě KŘUP,urazili jsme žákovi čelist a je třeba hledat dobrého advokáta. Dejte dobrý pozor, aby vám to žák nevrátil. Důležité upozornění: Než odejdete ze třídy, je třeba ostatním žákům udělit práci. Chcete-li mít větší jistotu nad chováním opuštěných robátek, lze též požádat volného kolegu o chvilkový záskok.

Pleo - má zkušenost s ním (dodatek)

29. listopadu 2008 v 18:31 | VYTPJ
Jo a ještě jsem zapomněla, že vrtěl ocasem a měl obyčejnou teplotu, odhadem 25 stupňů. To je jen takový dodatek. (vidíte, jsem z něj úplně pryč )

Pleo - má zkušenost s ním

29. listopadu 2008 v 17:53 | VYTPJ |  zajímavosti
Dnes jsem šla do knihovny. Měli tam nějakou akci, která mě moc nezajímala, ale prezentovali tam také dinosaura plea. Určitě jste už o něm slyšeli, první robotická forma života a všelijaké články....Myslela jsem, že je to něco podobného jako: Písknete na píšťalku, pes štěkne. Pohladíte Plea, ten zamručí. Ale ono ne! Skoro bych věřila, že je to opravdu živý tvor. Hladím ho a on vrtí ocáskem, přivírá očička a vydává slastné zvuky. Když si ho vezmu do náruče, položí si hlavičku na mé rameno, pacičkama (nebo jak nazvat jeho končetiny) mě chytne za ruku, která je pod ním a začne spinkat....při spaní chrápe. Když mu dám list, už je přežraný, takže nechce, zato se však přetahuje a opravdu nepustí. Ještě se zapře nohama, vztyčí ocásek....Naučili jsme ho spoustu věcí. Udělat holubičku, dávat pac a sedět. Také už vím, proč zrovna dinosaurus. Má totiž kůži, která lépe přenáší dotyky než srst. Jedna paní mu také dávala všelijaké vylepšení, jednou byl zamilovaný, podruhé Vánoční....ještě teď mám radost, že jsem do té knihovny nakonec šla. Jinak bych neměla tenhle super zážitek....Vižla (Maďarský ohař) a Greyhound (Anglický chrt)

29. listopadu 2008 v 17:13 | VYTPJ |  extra
Abyste neřekli tak vám sem dám vysoce odborný článek o Vižlách .

Vižla pochází z Maďarska. Tento pes je velmi inteligentní, poslušný a vlídný. Může se to samozřejmě lišit, všechno záleží na povaze. Umí dobře stopovat, musíte ho ale často cvičit. Má krátkou, hustou, rovnou srst s vysokým leskem. Uši by měly mít tvar písmene V a přiléhat k hlavě.
Výška: 52-64cm
Váha:22-30kg
Barva:žlutá až rezavá

A jdeme na greyhounda:

Anglický chrt neboli greyhound pochází z Anglie, je to vnímavý, oddaný a dobře vychovatelný pes. Vyžadují častý výcvik, hodí se na výstavy a jsou to výborní kamarádi. Má tmavé, jasné, oválné a inteligentní oči. Rychle běhá, až 64 km/h.
Výška: 68-79cm
Váha: 30kg
Barva: Černá, modrá, bílá, červená, písková, žíhaná, hnědožlutá, můžou být v kombinaci s bílou.

Novinka! První spřátelený blog je tady....

26. listopadu 2008 v 19:46 | VYTPJ |  co nového
Mám pro vás ohromující zprávu! Objevil se tu první sb! Je pro Any a tak si tady může vyzvednout diplom:

Průzkumník

25. listopadu 2008 v 19:00 | VYTPJ |  křečci
Můj křeček se jmenuje Průzkumník. Ukážu vám tady pár fotek, kdy byl v "nejlepším věku", tedy mu mohlo být tak tři čtvrtě roku, možná víc. Tohle je náš třetí křeček a první, který kouše. Dělá to, protože se bojí. Kousat ho už asi neodnaučím, ale to nevadí. Mám ho ráda i tak.Upozornění

23. listopadu 2008 v 11:09 | VYTPJ |  extra
1. Na pokrývce z Tchaj-wanu: NEPOUŽÍVEJTE JAKO OCHRANU PROTI TORNÁDU.
2. Na novozélandském spreji proti hmyzu: TENTO PŘÍPRAVEK NEBYL TESTOVÁN NA ZVÍŘATECH.
3. Na pudinku od Marks g Spencer: PO ZAHŘÁTÍ BUDE PRODUKT HORKÝ.
4. Na balíčků oříšků od American Airlines: INSTRUKCE-OTEVŘETE BALÍČEK, SNĚZTE OŘÍŠKY!
5. Na dětském kostýmu Supermana: ANI S TÍMTO KOSTÝMEM NEMŮŽETE LÉTAT.
6. Na obalu prášku na spaní: MŮŽE ZPŮSOBIT OSPALOST!

z knížky Dobrý kafe na Frekvenci 1 (Petr Novotný)

Jen tak....

21. listopadu 2008 v 20:22 | VYTPJ |  co nového
Říkala jsem si, že blog už není tak zajímavý jako před měsícem, tak sem dám zase něco normálního. Kupříkladu....HTML. Pro ty, kteří neví co to znamená: Jde o upravování textu a vkládání obrázků či hudby. Našla jsem si, že se HTML může v článcích upravit, ale svou vlastní zkušeností si dovolím tvrdit, že je to velmi omezené! Když si editor rozkliknu, blog mi mění příkazy, přidává jakési paznaky, prostě hrůza! Ale já se nevzdám a nějak to obelstím, protože jinak je to tady nanic!!!!!!!!!!!
Tak, už jsem se vykecala a můžeme zase začít s normálními články....

Strašný!

21. listopadu 2008 v 20:13 | VYTPJ |  extra

upozornění: Nejsem tvůrcem tohoto textu.

Hrůza!

Zkopíruj si článek, pokud možno i tvá SB a podepiš petici, ovšem jestli chceš byť jen minimálně pomoci
Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.
Petice tady
Guillermo Vargas (umělec kterýmu bych já uděl/a to samé)!