Červen 2009

Vysvědčení

30. června 2009 v 12:28 | VYTPJ |  o mně
Dnes se rozdávalo vysvědčení. Doufám, že příště bude lepší, ale s tímto už nic nenadělám. Co by za to mé někteří nejmenovaní dali. Dostala jsem dokonce pár dárků od spolužáků, ke svátku, který mám o prázdninách. Zatím to vypadá na super den. Jen musím napsat strašně moc článků a přednastavit je, protože budu na táborech, u dědy atd. Co budete o prázdninách dělat?
P.S. Koukám, že už zase klesla návštěvnost a má předtucha se vyplnila - Už nejsem na titulce. Nevím proč, ale musím se přitom usmívat. To bude asi tím volnem. Ahoj!

Mandlička už se nechala vzít do ruky.

28. června 2009 v 16:06 | VYTPJ |  křečci
Je to pravda. Nechce se mi nic rozepisovat. A minulý článek smažu, abyste si nemysleli, že jsem nějaký nesnášenlivec.

Chcete si nechat udělat zdarma IQ test?

24. června 2009 v 17:18 | VYTPJ |  extra
Narazila jsem na suprovou stránku IQTestZdarma. Doporučuju a taky se vám musím pochlubit. IQ Test zdarma - IQTestZdarma.cz
Napište do komentářů, jak jste na tom vy!
Ach jo, proč to teď ukazuje 122? Předtím to bylo 145! Ale teď už mi to sem nejde vložit, kéž bych si vzpomněla, jak jsem to udělala!

Jsem na titulní stránce!

22. června 2009 v 14:35 | VYTPJ |  co nového
Když jsem si v mailu rozklikla návštěvnost, nestačila jsem se divit. Přišlo vás skoro dvakrát víc než obyvkle, a to tady bylo o dost míň věcí než obvykle. V čem je zakopaný pes? Další seznam Top Listu byl taky hodně vysoký. Otevřu si blog, kouknu dolů - JSEM TAM! Úžasné, ne? Mezi dalšími čtrnácti šťastlivci. Dlouho mne nic nepotěšilo tak, jako tohle.
Malý nepodařený pokus....Poznáváte moji kresbu? :D

Divné křížení, nebo skoro obyčejný křeček?

22. června 2009 v 13:31 | VYTPJ |  křečci
Tohle by mě teda zajímalo. Moc ráda navštěvuju zverimexy a několikrát jsem viděla něco, nad čím mi zůstával rozum stát. Buď si tady někdo dělá srandu a kříží křečky, jak ho napadne, nebo je to nějaký genetický přebytek pigmentu. Zkrátka a dobře, moc se mi líbí černí džungaráci. Nevím, zda to považujete za normální, nebo namítnete, že černý džungarák není džungarák. Je. Akorát má zkrátka jinou barvu. Co si o tom myslíte?

Zpět

21. června 2009 v 18:31 | VYTPJ |  co nového
Ahoj, jsem zpátky. Nemám, co víc říct. Čtu si asi podesáte knížku DENÍK ZLÉHO PSA, pořád hltám děj a nenapadá mne nic, k čemu bych to přirovnala. Asi vám to nic neřekne, ale právě jsem se dostala k epizodě, kde Blake plánuje strategii boje proti Pendrekovi, čímž by si podstatně zvětšil teritorium. Taky se zrovna dvoří dvěma fenkám a Majitel ho chce nechat vykastrovat. Romantika, ne?
Ještě něco musím napsat....ale co?! Jo, mám pokladničku, která nemožně vyhrává až do té doby, než z ní vhozené peníze odeberu.
Víte, že včera byl světový den uprchlíků? A ve středu Světový den boje proti rozšiřování pouští a proti suchu. Miluju kalendáře, kde jsou vyznačené i zdánlivě nedůležité dny. Teď tady na mně vyplazuje jazyk Bernský salašnický pes. Prý je obdélníkového formátu.¨
Vidíte? Už kecám blbosti. Jdu spát, i když je teprve půl sedmé. Předtím si ještě počtu, jak začně pitbul Kerber terorizovat okolí a všichni, včetně Blaka, se ho bojí. A předtím si zkopíruju článek, protože jinak mi blog určitě napíše "NEAUTORIZOVANÝ PŘÍSTUP" a jsem bez článku.

Zaseknuto v automatu na plyšáky XD

19. června 2009 v 18:11 | VYTPJ |  extra

Dítě se na Slovensku zaseklo v automatu na plyšáky

Touha po plyšových hračkách se málem stala osudnou malému dítěti na Slovensku. Téměř tři čtvrtě hodiny bylo uvězněné v automatu na plyšáky v nákupním centru Aquario v Nových Zámkách na jihu Slovenska.
/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : "Hračky pro děti na Vánoce", description : "Hračky pro děti na Vánoce", author : { author : "Tesco", authorUrl :"", source : "", type : "dynamic", sourceUrl : "" }, small : {url:""}, big : { url:"http://media.novinky.cz/410/84101-gallery1-uyfkf.jpg", width:800, height:450 } } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Ilustační foto
FOTO: Tesco
pondělí 1. června 2009, 18:34 - Nové Zámky
"Správce automatu jsme nesehnali. Nakonec jsme museli na automatu rozbít sklo, abychom dítě dostali ven," uvedl pro televizi Markíza pracovník nákupního střediska Ladislav Pásztor.
Dítě je v pořádku. Zaměstnanci obchodního centra uvedli, že rodiče už začínali být zoufalí.
"My jsme se taky obávali, aby s dítě v automatu neudusilo," řekla jedna z prodavaček. "Je to chyba rodičů. Měli ho lépe hlídat," dodala další.

zdroj: novinky

Tak u téhle zprávy jsem se pobavila, i když mám tušení, že to bude kachna. Zajímá mě ale otázka: Vzali si nakonec několik plyšáků, kvůli kterým se to všechno odehrálo?

Útulek

11. června 2009 v 15:14 | VYTPJ |  co nového
Nemám o čem psát, teď tady chvilinku nebudu....Kdybyste chtěli, můžete se podívat na stránky útulku a hodní lidé poslat něco dobrého pejskům na zub, protože útulek nepobírá žádné dotace. Já už poslala. Domov pro opuštěná zvířata paní Liškové Srbce">útulek

Chachacha

6. června 2009 v 12:24 | VYTPJ |  křečci
Vím, neuvěřitelně inteligentní nadpis. Ale co jiného mám napsat? Lupínek usnul při své očistě a teď leží napůl na zádech a napůl sedí, s čenichem u druhé části svého těla. Nejde se nesmát.
aktualizováno v 12:38
Už se probudil. Škoda.

Kreslení

3. června 2009 v 17:29 | VYTPJ |  o mně
Když si tak prohlížím blogy, všichni kreslí jako o život. A své výtvory vystavují na blozích.

REKORD!

2. června 2009 v 18:18 | VYTPJ |  co nového
Vím, že už tady dlouho nic nepřibylo, ale když ten čas tak letí....Mám jen malou drobnou zprávu, a to, že:
a) Rekord v návštěvnosti! Za týden vás přišlo 160! Díky.
b) Zjistila jsem, že samičce musí být na páření alespoň 3 měsíce, ideálně 4 a půl. Takže Mandlička může být v klidu.
c) Dodneška jsem měla pocit, že se na mne všechno sype, ale po zkončení školy se všechno jen zlepšuje.
No a jdu vymyslet něco originálního.