Srpen 2010

Krysa Sheldon

29. srpna 2010 v 11:45 | VYTPJ |  křečci
Bez křečků je to takové jiné. Je pravda, člověk nemusí čistit klece, starat se o jídlo a o pití, není ani pokousán naštvaným probuzeným křečounem. Ale ten hebký kožíšek a krásná očička mu chybí. Co s tím? Jednoduché řešení. Než se tu objeví další hlodavec, pořiďte si plyšovou krysu.
Plyšová krysa má spousu výhod. Nekouše. Nemusí se krmit. Neuteče vám, když ji fotíte. Můžete ji nosit v kapse. Dá se namočit. Nemusíte čistit klec.
Proto doporučuji všem, kdo z nějakého důvodu nemohou mít doma křečka: Kupte si krysu Sheldona!

Myš si v bankomatu vybudovala hnízdo z dvacetidolarových bankovek

12. srpna 2010 v 14:20 | VYTPJ

Pracovnici čerpací stanice v americkém státě Oregon pořádně vyděsila myš, která si v tamním bankomatu vybudovala úkryt z okousaných dvacetidolarových bankovek. O kuriózním příběhu informovala agentura AP.


Sympaťák

4. srpna 2010 v 16:01 | VYTPJ |  co nového
Asi před týdnem u nás byla sestřenice s bratrancem. Vyrazili jsme k dědovi a co ten pro nás neměl? Králíka. Chtěl ho podříznout a dát nám ho k obědu. Prozatím jej položil na skříňku, aby neutekl.
Chudák zajíc měl sklopené uši a v očích se mu usadil strach. Když jsme ho se sestřenicí drbaly za ušima, přitiskl ušiska ještě víc k hlavě a nechtěl s námi mít nic společného. Taky byl celkem  fešák, šedivý. Prohlásily jsme, že je to králík Sympaťák a že ho k obědu nechceme.
Děda tedy vytáhl jiného. Byl trošku tmavší, v očích zvídavý výraz a uši nahoru, aby mu nic neuniklo. Taky se mi zdál menší. Ihned jsem ho pojmenovala Ještě větší Sympaťák. Navíc byl moc malý. Můžete hádat, co se stalo potom. Měli jsme polévku ze Sympaťáka.
Sympaťák a Ještě větší Sympaťák